Automatyzacja e-commerce

Automatyczna wymiana danych bez udziału człowieka

Automatyzacja e-commerce

Specjaliści

do Twojej dyspozycji

Wybierz interesującą Cię automatyzację i integrację platformy e-commerce z ERP, aby wyeliminować wielokrotne wprowadzanie tych samych danych, rutynowe błędy ludzkie i zwiększyć jakość obsługi Klienta.

Zapytaj o dodatkowe funkcje wymiany danych.

Automatyzacja e-commerce

Jakie procesy automatyzujemy

Pobieranie zamówień

Automatyczne pobieranie zamówień ze sklepów internetowch, platform aukcyjnych oraz systemów B2B i dodanie do systemu ERP min. SAP, Microsoft, InsERT, Comarch, Assecco.

Aktualne stany magazynowe

Automatyczna aktualizacja stanów magazynowych w sklepach internetowych, platformach aukcyjnych i systemach B2B z wielu magazynów systemu ERP.

Aktualne ceny sprzedaży

Automatyczna aktualizacja ceny sprzedaży produktów w sklepach internetowych, platformach aukcyjnych i systemach B2B z cennika w systemie ERP.

Statusy zamówień

Automatyczna aktualizacja statusów zamówień między sklepami internetowymi, platformaami aukcyjnymi i systemami B2B a systemem ERP.

Kartoteki produktów

Automatyczne tworzenie produktów w sklepach internetowych, platformach aukcyjnych i systemach B2B z systemu ERP lub odwrotnie.

Kartoteki Kontrahenta

Automatyczne tworzenie kartotek kontrahentów w systemie ERP, ze sklepów internetowych, platform aukcyjnych i systemów B2B.

Rozrachunki i podatki

Automatyczna aktualizacja informacji o płatnościach za zamówienia ze sklepów internetowych, platform aukcyjnych i systemów B2B w systemie ERP.

Wysyłki kurierskie

Tworzenie nadań przesyłek za pośrednictwem API kuriera. Automatyczna aktualizacja etykiet kurierskich i numer listów przewozowych w systemie ERP i e-commerce.

Raporty i powiadomienia

Automatyczne powiadomienia o zdarzeniach krytycznych. Automatyczne generowanie raportów źródeł zamówień. Automatyczne generowanie i wysyłka dokumentów sprzedaży.

Nie znalazłeś automatyzacji? Masz pytania?

Wyślij nam swoje pytania, a my dostarczymy Ci potrzebne informacje.